Про центр

Про центр

ПРО ЦЕНТР СТОМАТОЛОГІЇ ТА КРАСИ SMILE&BEAUTY

Засновником Центру стоматології та краси «SMILE&BEAUTY» є  Ощебська Уляна Орестівна, -стоматолог, ортопед, лікар вищої категорії, яка вже понад 25 років дарує пацієнтам здорову та красиву посмішку. Для неї стоматологія – не просто професія, а улюблена справа, в якій важливо бути високим професіоналом, любити людей, бути уважними, мати терпіння та приносити людям радість і впевненість!»

УНІКАЛЬНИЙ ФОРМАТ КЛІНІКИ. КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД.

Посмішка та краса - це візитна картка сучасної людини, основа її успішності. Незалежно від віку чи статі посмішка говорить про нашу впевненість у собі, а доглянуте обличчя підкреслює наш статус. Саме тому у центрі стоматології та краси SMILE&BEAUTY ми підходимо комплексно до вирішення проблем красивої посмішки, усуваючи делікатно і ефективно не лише недоліки зубів, але і шкіри і м`яких тканин обличчя.

Ми надаємо всі види стоматологічних послуг та послуги естетичної косметології.  У центрі працюють лікарі вищої категорії з понад 25-ти річним досвідом у сфері стоматології, професійної гігієни ротової порожнини, дерматології та естетичної косметології. Лікування починається з огляду та консультації, а вузькоспеціалізовані фахівці (ортодонт, хірург, імплантолог, терапевт, ортопед, дерматолог-косметолог) за індивідуально сформованим планом лікування забезпечать всі необхідні процедури для відновлення зубного ряду та краси обличчя і тіла.

Центр стоматології та краси SMILE&BEAUTY – заклад унікального формату, кожна послуга якого покликана дарувати вам впевненість  та красу посмішки.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ - ШВИДКО, ЯКІСНО ТА БЕЗ БОЛЮ!

Ми працюємо з технологіями, інструментами та матеріалами визнаних світових лідерів галузі стоматології, зокрема:

  • інструменти преміум класу KaVo, Dentsply  - для лікування зубів та кореневих каналів,;
  • ультразвук Sonic flex - для гігієни зубів;
  • бінокулярні окуляри Heine, які забезпечують збільшення 3,5 разів;
  • діодний лазер  - для мікрохірургічних процедур та лікування кореневих каналів;
  • система VECTOR -для лікування захворювань навколозубних тканин;
  • інтраоральна камера – для фотофіксації стану зубів;
  • радіовізіограф – для рентген досліджень.
  • Косметичні препарати брендів MASTELLI, ALLERGAN, NEAUVIA, PRINCESS, BOTOX, XEOMIN, INNO, SIMILDIET, FILORGA  - для процедур омолодження обличчя (біоревіталізація, мезотерапія, ботулінотерапія, контурна пластика, ауто-плазмотерапія (PRP).

Дані технології та інструменти дозволяють проводити усі процедури максимально швидко, якісно і без болю.

У центрі SMILE&BEAUTY за найвищими стандартами сучасної стоматології усі маніпуляції проводяться безболісно за допомогою анестетиків місцевої дії, які позбавлять пацієнтів будь-яких некомфортних відчуттів під час лікування.

Історія лікування пацієнтів ведеться в електронному вигляді  з фотографіями до і після лікування.


ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ, ЯК КУЛЬТУРА ЛІКУВАННЯ.

Щоб гарантувати високу якість послуг  нашим пацієнтам, ми об’єднали професійних лікарів, сучасні технології та високоякісні матеріали.

Разом зі стрімким розвитком стоматології наші лікарі постійно удосконалюють свої знання та навички, беручи участь у конференціях та форумах міжнародного рівня, здійснюючи викладацьку діяльність.

Вміння цінувати кожного пацієнта, вузька спеціалізація фахівців, яка допомагає  вирішувати найскладніші індивідуальні проблеми пацієнтів, завчасно передбачити розвиток різних патологій, забезпечує  довіру та тривалі стосунки з пацієнтами, які зазвичай приходять до центру сім’ями та приводять друзів.

Нам довірили свою посмішку ТИСЯЧІ пацієнтів.

Запрошуємо і Вас  у центр стоматології і краси «SMILE&BEAUTY»!

Послуги центру

Наші лікарі

Фотогалерея про центр

1 / 20